TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ OPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW 2023/24
kolejka 1
11.03.2024 godz.16,00 Spiders Krapkowice - OKS 3:7 /Panicz-3.Drynda,Dudek,Paruch,Baros - po 1/
kolejka 2
18.03.2024 godz.16,00 OKS - Polonia Nysa 3:2 /Paruch-2,Drynda/
kolejka 3
21.03.2024 godz.16,00 Rodło Opole - OKS 5:1 /Szymczyk/
kolejka 4
25.03.2024 godz.16,00 OKS - Start Namysłów 5:1 / Dudek-2,Krawczyk,Czyrny,Panicz/
kolejka 5
3.04.2024 godz.18,00 Odra II Opole - OKS 7:3 /Paruch,Kędzia,Krawczyk/
kolejka 6
8.04.2024 godz.17,00 OKS - Odra I Opole 0:3
kolejka 7
22.04.2024 godz.18,00 MKS Gogolin - OKS 9:0
kolejka 8
6.05.2024 godz,18,00 OKS - Spiders Krapkowice
kolejka 9
9.05.2024 godz.18,00 Polonia Nysa - OKS
kolejka 10
13.05.2024 godz.18,00 OKS - Rodło Opole
kolejka 11
27.05.2024 godz.18,00 Start Namysłów - OKS
kolejka 12
3.06.2024 godz.18,00 OKS - Odra II Opole
kolejka 13
08.06.2024 godz 12,00 Odra I Opole - OKS
kolejka 14
15.06.2024 godz. 11,00 OKS - MKS Gogolin
Strzelcy bramek:
1. Marcel Panicz - 4
Tymon Paruch - 4
3. Wojciech Dudek - 3
4.Tymoteusz Drynda - 2
Tomasz Krawczyk - 2
6.Klaudiusz Baros - 1
Stanisław Szymczyk - 1
Szymon Czyrny - 1
Viktor Kędzia - 1
Tabela rozgrywek: Młodzik "OLM - RUNDA WIOSENNA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKS ODRA I OPOLE | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 37:9 |
2 | MKS GOGOLIN | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 27:9 |
3 | UKS SPIDERS KRAPKOWICE | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 27:21 |
4 | OKS ODRA II OPOLE | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 36:23 |
5 | UKS RODŁO OPOLE | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 21:16 |
6 | OKS OLESNO | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 19:30 |
7 | KS POLONIA NYSA | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 16:41 |
8 | SACC NKS START NAMYSŁÓW | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3:37 |
Trener : Sebastian Kopel
Kadra młodzików OKS I:
bramkarz : Słomian Jakub
zawodnicy z pola: Baros Klaudiusz, Drynda Tymoteusz, Dudek Wojciech, Boichuk Tymur, Jarmołowicz Maksymilian, Krawczyk Tomasz, Panicz Marcel, Poka Daniel, Prochota Oskar, , Szymczyk Stanisław, Trybuła Sylwester, Więckowski Jacek, Żwaka Ksawery, Słomian Jakub, Czyrny Szymon, Polak Jan, Paruch Tymon, Kędzia Viktor
ubyli - Łuczak Szymon, Szubert Wojciech - nie wznowili treningów
przybyli - Polak Jan, Paruch Tymon, Kędzia Viktor - wszyscy Budowlani Strojec
================================================
Informacje z meczów i sparingów na https://www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939