Terminarz TLM
kolejka 1
18.03.2024 godz.16,00 OKS III - Widawa Wilków 1:10 / Korzekwa/
18.03.2024 godz.18,00 MKS II Kluczbork - OKS II 5:1 /Zug/
kolejka 2
25.03.2024 godz.16,00 Motor Praszka - OKS II 5:10
/ Drynda-2,Żwaka-2,Bawej-2,Jarmołowicz,Saboczyński,Witek,Zug/
25.03.2024 godz.16,00 LZS I Ligota Ol. - OKS III 11:5 / Czyżewski-2,Gajdeczka-2,Seidel/
kolejka 3
04.04.2024 godz.17,00 OKS III - LZS Rudniki / boisko Borki M./ 2:4 /Seidel.Lettiero/
04.04.2024 godz.17,00 OKS II - Piast Gorzów Śl, 8:0
/ Jagieła-2,Zug,Saboczyński,Drynda, Więckowski,Bawej,Witek/
kolejka 4
08.04.2024 godz.17,00 AP Namysłów - OKS III OKS w ramach protestu nie pojechał na mecz...
08.04.2024 godz.17,00 Iprime Bogacica - OKS II 0:16 / Saboczyński-5, Zug-4, Skowronek-3, Żołędź-2, Damski, Boichuk/
kolejka 5
15.04.2024 godz.17,30 OKS III - LZS Kuniów / boisko Borki M./ 2:7 / Korzekwa,Wróbel/
15.04.2024 godz.17,30 OKS II - Widawa Wilków 4:6 //Bawej-2,Witek,Więckowski/
kolejka 6
22.04.2024 godz.18,00 LZS Ligota Ol. I - OKS II 12:4 / Bawej-2,Słomian,Zug /
22.04.2024 godz.18,00 LZS Kujakowice - OKS III 1:4 / Wróbel-2,Czyżewski,Mycka /
kolejka 7
25.04.2024 godz.18,00 OKS III - Mptor Praszka 4:15 /Czyżewski-2,Wróbel-2/
25.04.2024 godz.18,00 OKS II - LZS Rudniki 17:2 / Panicz-5,Polak -3,Kędzia-3,Paruch-2,Matysik,Szymczyk,Prochota,Zug/
kolejka 8
06.05.2024 godz.18,00 AP Namysłów - OKS II
06.05.2024 godz.18,00 OKS III - LZS Ligota Ol. II
kolejka 9
12.05.2024 godz.11,00 Sparta Krzywizna - OKS III
13.05.2024 godz.18,00 OKS II- LZS Kuniów / boisko Borki M./
kolejka 10
16.05.2024 godz.18,00 LZS Kujakowice - OKS II
16.05.2024 godz.18,00 OKS III - MKS II Kluczbork
kolejka 11
20.05.2024 godz.18,00 OKS II - OKS III
kolejka 12
27.05.2024 godz.18,00 OKS III - Piast Gorzów Śl.
27.05.2024godz.18,00 LZS II Ligota Ol. - OKS II
kolejka 13
03.06.2024 godz.18,00 OKS II - Sparta Krzywizna
03.06.2024 godz.18,00 Iprime Bogacica - OKS III
Strzelcy
OKS II OKS III
1. Adam Zug - 9 1.Igor Czyżewski - 5
2.Adam Saboczyński - 7 Igor Wróbel - 5
Michał Bawej - 7 3.Błażej Seidel - 2
4,.Marcel Panicz - 5 / OKS I/ Philip Gajdeczka - 2
5.Tymoteusz Drynda - 3 Aleksander Korzekwa - 2
Tomasz Skowronek - 3 6. Lorenzo Lettiero - 1
Amelia Witek - 3 Bartłomiej Mycka - 1
Jan Polak - 3 / OKS I/
Viktor Kędzia - 3 / OKS I/
10.Ksawery Żwaka - 2
Filip Jagieła - 2
Julian Żołędź - 2
Jacek Więckowski - 2
Tymon Paruch - 2
15.Maks Jarmołowicz - 1
Filip Damski - 1
Jakub Słomian - 1
Tymur Boichuk - 1
Paweł Matysik - 1
Stanislaw Szymczyk - 1 / OKS I/
Oskar Prochota - 1 / OKS I/
Tabela rozgrywek: Młodzik "TLM - RUNDA WIOSENNA" Grupa 1 | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LZS RUDNIKI | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 61:25 |
2 | MKS II KLUCZBORK | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 68:11 |
3 | LZS I LIGOTA OLESKA | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 86:17 |
4 | AP NAMYSŁÓW | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 107:9 |
5 | ŁDMM GKS WIDAWA WILKÓW | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 55:8 |
6 | OKS II OLESNO | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 60:30 |
7 | LZS KUNIÓW | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 36:33 |
8 | ZKS MOTOR PRASZKA | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 58:32 |
9 | LZS KUJAKOWICE | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 21:36 |
10 | LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 21:61 |
11 | LZS II LIGOTA OLESKA | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 15:100 |
12 | OKS III OLESNO | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 18:51 |
13 | KS IPRIME BOGACICA | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 16:90 |
14 | LZS SPARTA KRZYWIZNA | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 11:130 |
Trener : Grzegorz Pietrzak, Patryk Baros
Kadra Młodzik II
bramkarze: Świtała Wojciech, Trojanek Szymon
zawodnicy z pola: Bawej Michał, Bawej Błażej, Grunkiewicz Jakub, Witek Amelia, Czyrny Szymon, Damski Filip, Matysik Paweł, Pielot Julian, Saboczyński Adam, Skowronek Tomasz, Słomian Jakub, Trybuła Sylwester, Wierszak Jakub, Zug Adam, Żołędź Julian, Boichuk Tymur,, Drynda Tymoteusz
ubyli - Stanoszek Dawid - nie wznowił treningów
KADRA MŁODZICY III
trener: Baros Patryk
Kadra: Czyżewski Igor, Franke Mateusz, Gajdeczka Philip, Korzekwa Aleksander, Kościelny Bartosz, Lebiodziński Filip, Lettiero Lorenzo, Ligudziński Natan, Lubojański Leon, Mycka Bartłomiej, Niesłony Adam, Prukop Filip, Przeniczny Wojciech, Rust Maximilian, Seidel Błażej, Wójcik Karol, Wróbel Igor
===============================================
Informacje z meczów i sparingów na https://www.facebook.com/Akademia-OKS-Olesno-578659679002939